Ви тутм. Харків, вул. Героїв Праці, 9
Знайдено16
Поверх
Сортувати

Компанія МакДональдз® є світовим лідером у галузі швидкого обслуговування і налічує понад 35 000 закладів у більш ніж 120 країнах світу, які щодня обслуговують близько 70 мільйонів відвідувачів.

https://www.mcdonalds.ua/ua.html

Сімейне кафе Skvorechnik - перший заклад у Харкові, створений для всієї сім'ї, у якому панує унікальна атмосфера легкості, простоти та невимушеного спілкування! Ранкові сніданки, смачні сирники, фірмова піцца та свіжа паста, кава та чай за спеціальним рецептом, ланчі та чайні паузи у час робочого дня, і звосно ж, вечері та недільні обіди, на які приходять усією сім'єю!

У Skvorechnik Вас також чекають:
- авторська кухня, заснована на принципах корисності кулінарних страв, правильності обробки продуктів та їх приготування;
- наші фірмові страви: піца та паста, фахіто;
- унікальне сирне, вітамінне та дитяче меню;
- унікальна, едина в країні відкрита кухня та дворівнева дитяча барна стійка, за якою проходять кулінарні уроки для всієї сім'ї;
- дитячі, сімейні дні народження, організовані "під ключ", день народження у форматі "кулінарний майстер-клас".

Відпочиваємо по-сімейному у Skvorechnik!

http://cafe-skvorechnik.com.ua/

SWEETER - міні-кав'ярня для стильних людей.

Наша кав'ярня радує своїх гостей неймовірно ароматною, смачною кавою власного обсмаження. Для багатьох це місце вже як другий дім, для когось це джерело натхнення, а для когось дещо нове та оригінальне.

Відвідування нашої кав'ярні дозволяє забеспечити приємну атмосферу та заряд бадьорості на цілий день.

SWEETER - це гавань безмежного відпочинку та свободи.

http://sweeter.in.ua/