Ви тутм. Харків, вул. Героїв Праці, 9

Про компанію

Будівельно-інвестиційна компанія Дафі працює з 2003 року і є одним з найбільших учасників українського ринку комерційної нерухомості. В даний час їй належать два ТРЦ з однойменними назвами у Дніпрі та Харкові, а загальний актив становить понад 100 000 м2 забудованих площ. Управління мережею торгово-розважальних центрів здійснює компанія ТОВ БІК Дафі.

ТРЦ Дафі у Харкові був введений в експлуатацію у 2008 році. Цього разу також не обійшлося без нововведень. По-перше, будівельно-інвестиційна компанія Дафі одна з перших в Україні реалізувала проект формату retail park, основною ідеєю якого було зосередити на одній території окремо розташовані торгові центри різної спеціалізації. По-друге, одним з якірних орендарів став перший в Україні гіпермаркет німецької мережі магазинів будівельних та господарських товарів OBI, який здійснює свою діяльність за форматом DIY.

ТРЦ Дафі у Дніпрі ввели в експлуатацію у листопаді 2005 року. Це був перший сучасний молл в регіоні, площею 20 000 м2, тому його відкриття стало досить значною подією для міста. Дуже швидко центр купівлі та відпочинку Дафі, завдяки системній організації та проведенню розважальних програм, став своєрідним культурним центром для жителів і гостей міста.

Сьогодні Дафі впевнено лідирує на ринку. Прогнози щодо формування трафіку відвідувачів повністю виправдані: за день більше 30 000 відвідувачів в Харкові і більше 10 000 відвідувачів у Дніпрі. При цьому компанія має намір реалізовувати нові девелоперські проекти із застосуванням нововведень в Східному регіоні України.

Про компанію