Ви тутм. Харків, вул. Героїв Праці, 9

Орендарям

 

Ми завжди готові розглянути Вашу заявку, залишену на сайті

 

Перед ТРЦ Дафі стоїть завдання не тільки здати в оренду торгові приміщення, а й допомогти орендарю досягти фінансової стабільності та успіху в роботі його магазину, що у свою чергу, забезпечить стабільність роботи та конкурентоспроможність торгово-розважального центру.

Висока прохідність покупців та інтенсивний рух автотранспорту на перетині транспортних потоків вулиці Героїв Праці та Академіка Павлова створюють чудові умови для ефективної роботи магазинів, розташованих у ТРЦ Дафі.

ТРЦ Дафі приділяє велику увагу стратегії підбору орендарів і намагається створити для них комфортні умови. Розмір базової орендної ставки визначається розміром площі, поверховістю, а також розташуванням у галереях поверху.

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, то Ви можете заповнити заявку на оренду торгового приміщення (поля, відмічені знаком *, обов'язкові для заповнення). Заявку на оренду площ, комерційні пропозиції та інформаційні матеріали приймаються по електронній пошті arenda@dafi.com.ua, при особистій зустрічі з керівником відділу оренди ТРЦ Дафі, або через заявку на сайті.

Більш детальну інформацію про умови оренди, послугах і наявності торгових площ можна отримати в адміністрації ТРЦ Дафі.

Тел.: +38 (056) 373 91 19, e-mail: arenda@dafi.com.ua 

Усі відомості залишаться суворо конфіденційними, не будуть опубліковані або передані третім особам.

Для того, щоб орендувати площу у ТРЦ Дафі, необхідно заповнити заявку>>>, а також докласти до неї фотографії і презентацію Вашого бізнесу.

Увага! Заявки без фотографій і презентацій не розглядаються!

 

Контакти відділу оренди:

Тел.: +38 (056) 373 91 19 (внутр.: 127)

E-mail: arenda@dafi.com.ua

Орендарям