Ви тутм. Харків, вул. Героїв Праці, 9
Знайдено8
Поверх
Сортувати

Магазин JYSK пропонує широкий вибір товарів для дому. В одному місці можна купити абсолютно все, що потрібно для оселі: меблі для спальні, вітальні, кухні, ванної кімнати, товари для сну (матраци, ковдри, подушки, постіль), товари для вікон (фіранки, штори, ролети, жалюзі), предмети декору.

Кілька разів на рік компанія проводить зміну сезонного товару. У весняний період асортимент поповнюється садовими меблями, вуличними ліхтарями, горщиками для квітів та іншими корисними речами для дачного сезону. У літній період можна придбати ігри та товари для активного відпочинку на природі. Напередодні новорічних свят у продаж надходять святкові вироби в скандинавському стилі: ялинки й гірлянди, Діди Морози і сніговички, свічки, ялинкові прикраси та текстиль в новорічних принтах – все для створення святкової атмосфери.

Асортимент бренду JYSK відрізняється вишуканим скандинавським стилем в дизайні і функціональністю. Регулярно компанія випускає акційні газети.

JYSK – це міжнародна роздрібна мережа, що пропонує повний асортимент товарів для дому. Її перший магазин був відкритий у 1979 році в Данії Ларсом Ларсеном, власником JYSK. Сьогодні мережа JYSK представляє собою велику міжнародну групу, яка налічує більше 2 500 магазинів в 49 країнах світу, переважно в Європі. В Україні бренд JYSK представлений з 2004 року.

Торгова мережа є одним із європейських лідерів в категоріях товарів для сну (матраци, подушки, ковдри та інше), домашнього текстилю, товарів для ванної кімнати, житлових меблів, а також садових меблів та товарів для літнього відпочинку. В Україні бренд JYSK представлений з 2004 року.

Сьогодні в Україні працює 38 магазинів JYSK: у Києві, Житомирі, Одесі, Харкові, Дніпрі, Сумах, Херсоні, Вінниці, Луцьку, Рівному, Запоріжжі, Хмельницькому, Львові, Івано-Франківську, Чернігові, Тернополі, Полтаві, Білій Церкві та Кривому Розі.

JYSK запрошує за вигідними покупками для дому!

https://jysk.ua/

Клієнтам FOZZY доступні усі переваги цивілізованого ведення бізнесу, такі, як безкоштовний паркінг, доставка товару,
відстрочка платежу, можливість розраховуватися платіжними картками Visa та Mastercard, готівковий і безготівковий розрахунок, програма лояльності з використанням дисконтної карти, нарахування бонусів за об'єм покупок і безліч інших можливостей. Вочевидь, що для ефективної роботи з бізнес-клієнтами у першу чергу важлива ціна і якість тієї продукції, котру пропонує FOZZY. Тому важливо, що для більшої частини нашого асортименту ми можемо запропонувати нашим клієнтам ціни, на яких можливо заробити, використовуючи придбаний в нас товар у своєму бізнесі (роздрібній торгівлі, продуктових магазинах, ресторанному бізнесі, тощо). Саме тому нашими партнерами на даний момент є більш ніж 10 000 компаній і приватних підприємців. Мережа гіпермаркетів FOZZY є частиною одноіменної торгово-промислової корпорації FOZZY, що дозволяє, беручи участь в найбільшому у країні закупівельному пулі, отримувати оптимальні вхідні ціни від постачальників і як наслідок мати можливість запропонувати оптимальні ціни своїм клієнтам.