Ви тутм. Харків, вул. Героїв Праці, 9
Знайдено147
Поверх
Сортувати

ПРО БРЕНД

Пориньте у світ стилю і натхнення з Estro.

Різномаїття фактур, відтінків, ліній і форм не залишають байдужими.

Кожна колекція бренду - це ретельна робота команди спеціалістів. Над її створенням працюють більш ніж 10 дизайнерських бюро у різних країнах світу.

Висока якість - це безумовна вимога, до якої прагне відповідати бренд. Для виробництва моделей Estro використовується краще у своєму класі обладнання.

Усі процеси, від відбору матеріалів до пошиття моделей, проходять багатоступеневу систему перевірки і контролю.

Взуття і аксесуари Estro створюються на провідних фабриках Європи та Азії. Також у наших колекціях представлені провідні бренди іспанських та італійських виробників.

Отримайте нові емоції і натхнення: оцініть якість Estro.

https://estro.ua

Клієнтам FOZZY доступні усі переваги цивілізованого ведення бізнесу, такі, як безкоштовний паркінг, доставка товару,
відстрочка платежу, можливість розраховуватися платіжними картками Visa та Mastercard, готівковий і безготівковий розрахунок, програма лояльності з використанням дисконтної карти, нарахування бонусів за об'єм покупок і безліч інших можливостей. Вочевидь, що для ефективної роботи з бізнес-клієнтами у першу чергу важлива ціна і якість тієї продукції, котру пропонує FOZZY. Тому важливо, що для більшої частини нашого асортименту ми можемо запропонувати нашим клієнтам ціни, на яких можливо заробити, використовуючи придбаний в нас товар у своєму бізнесі (роздрібній торгівлі, продуктових магазинах, ресторанному бізнесі, тощо). Саме тому нашими партнерами на даний момент є більш ніж 10 000 компаній і приватних підприємців. Мережа гіпермаркетів FOZZY є частиною одноіменної торгово-промислової корпорації FOZZY, що дозволяє, беручи участь в найбільшому у країні закупівельному пулі, отримувати оптимальні вхідні ціни від постачальників і як наслідок мати можливість запропонувати оптимальні ціни своїм клієнтам.

Orsay - це модний одяг високої якості за доступними цінами. Одяг Orsay покликана допомогти жінці виразити себе і зберегти свою індивідуальність. Підкоряючись строгим правилам дизайну і стандартів, Orsay регулярно створює нові колекції відповідно до поточного модними трендами. Основні особливості колекцій: високий комфорт, хороший підбір тканин, увага до деталей.

http://www.orsay.com/