Ви тутм. Харків, вул. Героїв Праці, 9

Шановні журналісти!

Тут ми будемо опубліковувати інформацію про Dafi Fashion Days 2020 - релізи та анонси.

Дізнатися більше про DFD можна у розділі DAFI FASHION DAYS 2020.

Пишіть, телефонуйте, Вам відповість PR-менеджер модних днів Тетяна Ландесман (PR-агенція "Bagels & Letters"): +38 063 22 22 583, landesman@bagels-letters.com.

  • Схожі, але різні: Dafi Fashion Days розшукують близнюків для участі в конкурсах на індивідуальність.

    Унікальність та неповторність кожної людини - саме такий лейтмотив Dafi Fashion Days 2020, які пройдуть 20 і 21 березня. Цій темі будуть присвячені одразу два Конкурси DFD, об'єднаних назвою "Схожі, але різні". А спеціальними гостями модних днів стане популярний R&B-дует "Тамерлан і Альона". Випробувати свої сили та позмагатись за цінні нагороди організатори запрошують близнюків і близнючок, двійні, трійні (а може й більше) будь-якого віку чи статі. Заявку на участь у будь-якому з Конкурсів або відразу в обох потрібно подати до 01.03, 23:59 за посиланням: https://is.gd/Kg2egv.

    Конкурси "Схожі, але різні" стануть творчими турнірами зі створення та демонстрації fashion-образів, які підкреслюють різницю характерів схожих один на одного людей. Крім того, протягом двох модних днів вже традиційно відбудуться покази колекцій весна-літо 2020 від українських і закордонних торгових марок, а також пройдуть безкоштовні майстер-класи та консультації професійних стилістів, візажистів і перукарів.

    Завантажити