Ви тутм. Харків, вул. Героїв Праці, 9

Dafi fashion Days 2020

Dafi Fashion Days (DFD) - щорічний модний проект мережі торгово-розважальних центрів "Дафі", який проходить у треті вихідні березня - пік інтересу до нових колекцій весняно-літнього сезону.

Покази DFD орієнтовані на кінцевого споживача. Тому, на відміну від показів, орієнтованих на байерів, навесні тут демонструють колекції не майбутнього сезону (Осінь/Зима), а того, що вже настав (Весна/Літо) - саме те, що покупець може купити та носити просто зараз.

Традиційно на Dafi Fashion Days демонструють як колекції українських дизайнерів (новачків і професіоналів), так і відомих торгових марок - українських і закордонних.
Основу показів, як правило, складають провідні торгові марки ТРЦ "Дафі".

DFD-2020. Відбудуться 20 і 21 березня
Головна подія - два конкурси "Схожі, але різні". Вони будуть проходити в двох традиційних для моделинга форматах: один з них фотосесія, а другий - дефіле.
Це будуть творчі турніри зі створення та показу fashion-образів, що підкреслюють різницю характерів схожих один на одного людей. До участі запрошуються близнюки, двійні та трійні будь-якого віку чи статі.

Фотоконкурс пройде онлайн, відібрані Оргкомітетом DFD фотографії будуть виставлені на сторінці Dafi Fashion Days у Facebook. Переможці визначаються глядацьким голосуванням і будуть нагороджені 20 березня на сцені DFD 2020. Другий конкурс пройде в ТРЦ "Дафі" 20 березня і буде полягати у виборі кращих образів, представлених учасниками на сцені DFD в форматі сюжетного дефіле. Призовой фонд: 6000 гривень за I місце, за II і III - 4000 і 2000 гривень. Спеціальні гості свята популярний R&B-дует "Тамерлан і Альона", які порадують всіх своїми вокальними номерами і увійдуть до складу журі конкурсу.

Події DFD-2020:

20 березня, п'ятниця
12.00 - 20.00 - б'юті майстер-класи та консультації з декоративної косметики та догляду за шкірою
18.00 - 20.30
- фінал конкурсу "Схожі, але різні" серед близнюків, двійнят і трійнят
- показ колекцій весна-літо 2020 від світових брендів одягу і взуття для дітей і дорослих, представлених в ТРЦ "Дафі".

21 березня, субота
12.00 - 20.00 - б'юті майстер-класи і консультації з декоративної косметики та догляду за шкірою
13.00 - 15.00 - показ колекцій весна-літо 2020 від світових брендів одягу і взуття для дітей і дорослих, представлених в ТРЦ "Дафі"

Режисерка-постановниця - Олена Жаворонкіна. Арт-директорка - Юлія Швецова.

 

DFD-2019. Головна подія - два конкурси "Як дві краплі", об'єднані темою Family Look. Конкурси проходили в двох традиційних для моделинга форматах: фотосесія та дефіле. Фотоконкурс пройшов онлайн, відібрані Оргкомітетом DFD фотографії були виставлені на сайті ТРЦ "Дафі-Харків", переможця визначило глядацьке голосування.

Другий конкурс полягав у виборі кращих Family Look, представлених учасниками на сцені DFD в форматі сюжетного дефіле. Призовий фонд: 7 000 гривень за I місце, 5 000 і 3 000 гривень - II і III місця. Зіркові гості - Ольга Сумська та Віталій Борисюк - очолили журі конкурсу "Як дві краплі" і порадували шанувальників своїми вокально-танцювальними номерами.

Інші події DFD-2019:
- майстер-класи стилістів, перукарів, фотографів;
- покази колекцій весна-літо 2019 від світових брендів дитячого одягу, представлених в ТРЦ "Дафі";
- покази колекцій весна-літо 2019, представлених в ТРЦ "Дафі";
- театралізоване танцювальне шоу за участю акторів "Майстерня 55".

Режисерка-постановниця - Алена Жаворонкіна. Арт-директорка - Юлія Швецова.

 

DFD-2018. Головна подія - фінал танцювального конкурсу Dafi Fashion Dance серед аматорських і професійних пар. Ведучі шоу - зіркова пара Юрій Горбунов та Катерина Осадча. Призовий фонд конкурсу - 10 000 гривень для пари-переможниці та сертифікати на 3 000 і 2 000 гривень для шопінгу в ТРЦ "Дафі" за ІІ та ІІІ місце. З танцювальними парами працювали професійні стилісти та візажисти.

Інші події DFD-2018:
- театралізоване танцювальне шоу за участю акторів театру "Майстерня 55";
- покази колекцій весна-літо 2018 для дорослих і дітей брендів, представлених в ТРЦ "Дафі";
- майстер-класи та консультації професійних стилістів, візажистів і перукарів;
- показ одягу для собак маленьких порід.

Режисер-постановник - Андрій Ванєєв. Арт-директорка - Юлія Швецова.

 

У різні роки Dafi Fashion Days проходили по-різному:

 

DFD-2017. Головна подія - фінал конкурсу "Застигнутые на фото / Заскочені на фото". Журі конкурсу очолила одна з найуспішніших fashion-фотографів України Соня Плакидюк.

Для участі в фіналі журі відібрало 10 фотографів, чиї роботи в жанрі fashion визнали найбільш цікавими. Троє з них стали переможцями та розділили призовий фонд у 30 000 гривень.
У перший день відбулася зустріч з Сонею Плакидюк у форматі фоторевю, критичного огляду з обговоренням роботи конкурсантів і розгорнутими коментарями, а також її міні-лекція з fashion-фото та з демонстрацією добірок тематичних фото і слайдів.

Події DFD-2017:
- майстер-класи стилістів, перукарів, фотографів;
- показ одягу для собак маленьких порід, представленого в ТРЦ "Дафі";
- покази колекцій весна-літо 2017 від світових брендів дитячого одягу, представлених в ТРЦ "Дафі";
- покази колекцій весна-літо 2017, представлених в ТРЦ "Дафі".

Режисерка-постановниця - Оксана Черкашина. Арт-директорка - Юлія Швецова.

 

DFD-2016. Головна подія першого дня - фінал конкурсу "Застигнутые на моде / Заскочені на моді". Відібрані кураторкою конкурсу Юлією Швецовою 11 найбільш стильних відвідувачів ТРЦ "Дафі" приміряли роль стилістів і створювали стильний образ для моделей. До складу журі увійшли: актриса, співачка та стилістка Елен Броше, дизайнерка Наталія Ніконова та стилістка Юлія Новосьолова.
Крім того, відбулося театралізоване шоу "Народження смаку", в якому герой перфомансу, сучасний Пігмаліон, незадоволений своєю прекрасною статуєю, тож знаходить досконалість у елементах одягу різних молодіжних течій і субкультур.

Традиція театралізованих показів у співпраці з театром бере початок з 2013 року, коли модні покази виявилися тісно переплетеними з театральним дійством: наприклад, на театралізованих дефіле "Мода крізь століття" за участю історика моди Олександра Васильєва, "Дафі - модна родина", а також на марафоні виступів незалежних театрів.

У 2016 році традицію проведення DFD минулих років продовжило головна подія другого дня - масштабний мюзикл "Стиляги" від "Майстерні 55", театру студентів ХНУМ ім. Котляревського, зі вплетеними сценами вистави до модних дефіле.
Великий успіх мало також театралізоване шоу "Стиль, що тече жилами вулиць" із демонстрацією представниками течій вуличної моди Харкова - хіп-хопу, року, воркауту, урбан-екстриму, хіпстерів - одягу як частини стилю життя, і показом українських торгових марок одягу (Rock it brand, "Ястребь", Red and Dog, To be hip).

Події DFD-2016:
- покази колекцій молодих харківських дизайнерок Ані Литвиненко (Breakfast Wear) і Валентини Юрченко (Vel Yurchenko);
- демонстрація колекцій весна-літо 2016 торгових марок і магазинів, представлених у ТРЦ: Андре Тан (ТМ "Прованс"), Bikini, Juliette, Arber, Tara, Marsala, Monton, Naf Naf, Zara.

Режисерка-постановниця - Оксана Черкашина. Арт-директорка - Юлія Швецова.

 

DFD-2015. Основні події:
- конкурс ДАФІ МОДНА СІМ'Я. Приз - сертифікат на шопінг на 10 000 гривень;
- театралізований показ "Мода для життя2;
- виступи незалежних харківських театрів;
- дефіле нових колекцій торгових марок, представлених у ТРЦ "Дафі";
- показ фільму Бертрана Бонелло "Святий Лоран. Страсті великого кутюр'є";
- показ одягу для собак маленьких порід.

Режисерка-постановниця шоу - Марія Бораковська. Арт-директорка - Юлія Швецова.

 

DFD-2014. Головна подія - конкурс молодих дизайнерів. Одна номінація - для дизайнерів-студентів, друга - для тих, хто вже почав власну справу. Нагорода переможцям - грант на створення міні-колекції, стартова PR-підтримка та консультації фахівців для участі в значних українських модних конкурсах (таких як "Погляд у майбутнє" від Ukrainian Fashion Week).

Журі конкурсу: Володимир Нечипорук - генеральний продюсер Ukrainian Fashion Week, Маша Халізєва - fashion-експертка, ведуча журналістка Buro 24/7, Наталія Лук'янець - головна редакторка профільного журналу "Ательє", Лідія Калашникова - стилістка-візажистка, Наталія Фетисова - одна з провідних бренд-менеджерів українського мультибренду Depstor.

Переможницею обох конкурсів стала студентка 5 курсу УІПА Тетяна Коваленко. У студентському конкурсі вона розділила перемогу з Ольгою Чуріловою.

Інші події DFD-2014:
- показ арт-колекцій учасників телепроекту ГЛЯНЕZZ;
- проект "Модний тур" від журналу Pink, спеціальний гість - Данило Грачов;
- показ одягу для собак маленьких порід.

Режисерка-постановниця та арт-директорка шоу - Юлія Швецова.

 

DFD-2013. Головна подія - створення майданчика для комунікації експертів з різних галузей моди.

Гості проекту: Олександр Васильєв, історик моди, художник, телеведучий; Володимир Нечипорук, генеральний продюсер Ukrainian Fashion Week; Сергій Петров, співзасновник дизайн-студії Bob Basset, дизайнер; Анна Філімонова, директорка конкурсу "Міс Україна Всесвіт"; Анастасія Чернова, переможниця конкурсу "Міс Україна Всесвіт-2013"; Костянтин Пономарьов, дизайнер; Елен Броше, співачка, актриса, перформерка, стилістка; Юрій Севастьянов, модельєр; Ольга Dietrich Котова, fashion-блогерка.

Події DFD-2013:
- показ колекцій молодих українських дизайнерів - з Харкова, Києва, Запоріжжя: Анастасії Мальцевої (Anastasia Maltseva, Харків), Вікторії Адамської (VIKA ADAMSKAYA, Харків), Анни Шаповалової (Anna Shap, Харків), Наталії Петракової (Natali Petrakova, Запоріжжя), Тіни Бонанза (Tina Bonanza, Запоріжжя) та Ольги Іващенко (Харків). Колекції коментували fashion-експерти показу;
- театралізований показ "Мода крізь століття" (стилізації під різні десятиріччя ХХ століття, створені на основі нових колекцій торгових марок, представлених у ТРЦ "Дафі"), - з коментарями Олександра Васильєва;
- круглий стіл fashion-експертів і ЗМІ "Мода - це Ви!";
- фінал конкурсу Dafi Street Style (спільний проект "Дафі" і порталу Fashinism);
- прес-конференція фешн-експертів - гостей свята;
- покази колекцій весна-літо 2013 торгових марок, представлених у ТРЦ "Дафі".

Режисер-постановник театралізованого показу - Юрій Севастьянов, арт-директорка - Юлія Швецова.

DFD-2012. Спільний проект мережі ТРЦ "Дафі" та Kharkiv Fashion Days.

Перший день був присвячений показам весняно-літніх колекцій провідних світових марок одягу й аксесуарів; другий - дефіле нових колекцій українських дизайнерів: Олени Даць (Olena Dats), Голди Виноградської (Golda), Костянтина Пономарьова, Гоші Альтшулера, Олега Фоменка, Ліни Кари (Linna Kara) та їхніх молодших колег - Анни Яковенко (Anna Yakovenko), Анастасії Мальцевої (Anastasia Maltseva), Ольги Іващенко (IVASHENKO DESIGN), Аміни Гасем та Юлії Малеванчик.

Спеціальна гостя проекту - актриса та телеведуча Маша Єфросиніна.

"Фішками" проекту стали:
- величезний триповерховий подіум;
- модний кастинг серед гостей ТРЦ;
- відкриті дизайнерські fashion-rooms;
- покази колекцій весна-літо 2012 торгових марок, представлених у ТРЦ "Дафі";
- пряма телевізійна трансляція заходу.

Арт-директорка шоу - Алла Яновська.

Під час усіх Dafi Fashion Days в ТРЦ "Дафі" проходять безкоштовні майстер-класи стилістів і візажистів для всіх бажаючих. У різні роки з гостями свята працювали: Юлія Новосьолова та студія YouNova; Роман Лемеш і майстри навчального центру Lemesh hair technologies; Ірина Копилова - майстриня міжнародного класу, керівниця авторської студії стилю та макіяжу "Перламутр", топ-стилістка Національного Конкурсу "Королева України"; Євген Грінченко - завкафедри дизайну Харківського факультету менеджменту та бізнесу Київського національного університету культури і мистецтв та інші.