Ви тутм. Харків, вул. Героїв Праці, 9

Beauty day

з по

Щочетверга з 10:00 до 22:00 прийди у Дафі з мамою, сестрою, подругою та навіть сама і гарантовано отримай знижки* на товари та послуги краси від Партнерів акції.
Купуючи акційну продукцію у Партнерів - отримай можливість Beauty перевтілення*.

* Детальна інформація у консультантів торгово-сервісних підприємств.

Косметичний бренд STENDERS натхненний північною природою. Ми приділяємо особливу увагу відчуттям та купівельному досвіду, також дизайну, ароматам, способу представлення продуктів та культурі обслуговування клієнтів.

Наші продукти призначені для ритуалів прийтяття душу, ванни та догляду за тілом. Широкий діапазон мила ручної роботи та вируючих кульок для ванни робить бренд унікальним. Інші категорії косметики запропоновані для того, щоб надати клієнтам широкий вибір засобів в особливому сегменті косметичних продуктів, завдяки чому STENDERS може називати себе експертом в області догляду за тілом.

STENDERS є одним з найбільших виробників косметики у Північній Європі. Це команда творчих та компетентних спеціалістів, захоплених ідеєю косметики, наповненої відчуттями. Почуття та відчуття STENDERS вкладені у більш, ніж 350 продуктів та живуть у більш, ніж 220 магазинах у 27 країнах світу.

https://www.stenders-cosmetics.com/